Branding – kreowanie marki

Identyfikacja wizualna twojej markpocząwszy od projektu logo, doboru font, palety kolorów. Na jej podstawie opiera się kreowanie wszystkich elementów reklamowych począwszy od wizytówek, ulotek po formy przestrzenne i reklamy wielkoformatowe. Warto poświęcić trochę czasu i sprawić by wszystko co jest związane z Twoją marką było wspólne. 

Dzięki harmonii uzyskasz profesjonalny wizerunek i zaufanie w oczach klientów. Kompleksowo przygotowana identyfikacja wizualna będzie dobrym wstępem do prezentowania Twoich usług. Kaseton, reklama samochodowa, banery wszystko to będzie ze sobą współgrać tworząc harmonie i czytelny przekaz. 

Decyzja o stworzeniu kompleksowego brandu jest podejmowana na lata i wpływa na każdy etap reklamowania Twojej działalności. Zlecając brand w Formedia zyskujesz nasze doświadczenie w projektowaniu i wykonanie wszelkich form reklamowych w jednym miejscu dzięki czemu zaoszczędzisz czas i pieniądze. 

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każda firma jest inna, posiada swoje priorytety, cele i oczekiwania. Stawiamy na nowoczesny design, estetykę wykonania, wysokie technologie, rozwiązania dostosowane do potrzeb i charakteru Twojej Marki. Służymy wiedzą i doświadczeniem w wykorzystywaniu najlepszych rozwiązań wystawienniczych. 

projektowanie graficzne w Formedia

zapytaj co możemy dla Ciebie zrobić