Co to jest brainding, kreowanie marki?

Identyfikacja wizualna twojej markpocząwszy od projektu logo, doboru font, palety kolorów. Na jej podstawie opiera się kreowanie wszystkich elementów reklamowych począwszy od wizytówek, ulotek po formy przestrzenne i reklamy wielkoformatowe. Warto poświęcić trochę czasu i sprawić by wszystko co jest związane z Twoją marką było wspólne.

Dzięki harmonii uzyskasz profesjonalny wizerunek i zaufanie w oczach klientów. Kompleksowo przygotowana identyfikacja wizualna będzie dobrym wstępem do prezentowania Twoich usług. Kaseton, reklama samochodowa, banery wszystko to będzie ze sobą współgrać tworząc harmonie i czytelny przekaz.

Decyzja o stworzeniu kompleksowego brandu jest podejmowana na lata i wpływa na każdy etap reklamowania Twojej działalności. Zlecając brand w Formedia zyskujesz nasze doświadczenie w projektowaniu i wykonanie wszelkich form reklamowych w jednym miejscu dzięki czemu zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każda firma jest inna, posiada swoje priorytety, cele i oczekiwania. Stawiamy na nowoczesny design, estetykę wykonania, wysokie technologie, rozwiązania dostosowane do potrzeb i charakteru Twojej Marki. Służymy wiedzą i doświadczeniem w wykorzystywaniu najlepszych rozwiązań wystawienniczych.