Jaki stojak wybrać do promocji w sklepie?

Jesteśmy producentem wyrobów wystawienniczych i z chęcią podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem! Przeczytaj  ten artykuł, a rozwiejemy Twoje wątpliwości  jaki stojak wybrać do Twojego typu promocji i ekspozycji. 

Pamiętaj, że masz zaledwie kilka minut, by przekonać do swojej oferty odwiedzających Cię klientów. Pierwszy kontakt z klientem jest niezwykle ważny, dlatego przeczytaj naszą gorącą listę najpopularniejszych produktów. Przygotowaliśmy dla Ciebie zestawienie najchętniej wybieranych produktów polskiego producenta stojaków do ekspozycji Formedia z podziałem na rodzaj zastosowania. Znajdziesz tutaj najczęściej wybierane ekspozytory, standy i displaye do materiałów prasowych, ulotek, produktów i akcji reklamowych.

Gadżety reklamowe wpisane w Twój brand i z zaznaczoną marką, chociażby poprzez nadruk Twojego logo to sposób dzięki, któremu dasz się zapamiętać. W nienachalny sposób przywiązujesz do swojego produktu kupujących. Podkreślasz także w ten sposób solidność swoich usług i produktów.  Specjaliści od merchandisingu wypracowali odpowiednie metody, by zwrócić uwagę na to co jest dla Ciebie ważne. Zastosuj u siebie nasze sprawdzone metody. Dzięki odpowiedniemu przedstawieniu symboli, ustawienia kolorystycznemu i proporcji bryły zwiększysz swoją efektywność sprzedażową. A właśnie na tym Ci zależy, prawda?

Stwórz odpowiedni nastrój

Chcesz zatrzymać u siebie na dłużej klientów? Stwórz odpowiednią atmosferę. Zadbaj o schludność i przejrzystość twojego miejsca. Zadbaj o odpowiednią kolorystykę, układ mebli, komunikację przejść, a także o zapach. Tak, właśnie nawet najmniejsze szczegóły są ważne i nie możesz ich bagatelizować.  Zwróć uwagę, by całość, wszystkie elementy we wnętrzu tworzyły harmonijną całość i zadbaj o detal, by w każdym miejscu odpowiednio prezentować swój wizerunek. Zastanawiałeś się wcześniej jak prezentujesz swoje ulotki, broszury, czy wizytówki? Czy miejsce, w którym je trzymasz zachęca do sięgania po nie przez Twoich klientów? Czy prowadzisz restaurację? W jaki sposób podajesz menu? Czy rozrzucasz materiały promocyjne po prostu gdzieś na ladzie? Czy masz do tego specjalnie przeznaczone miejsce?

Patent na szybką i dobrą prezentację – stojaki na ulotki

Ulotki, małe broszury, składane niewielkie menu, czy  ofertówki drukowane na jednej karcie możesz zamieścić w ekspozytorze z pleksi. Dzięki zastosowaniu eleganckiego, błyszczącego tworzywa dajesz obraz profesjonalności usług. Zwiększysz tym samym w sposób subiektywny profesjonalności swoich usług, oferty w oczach klientów. Wybieraj stojaki na ulotki dopasowane do formatu twoich materiaów prasowych, tak by były widoczne. Stojak powinien być stabilny, by uniknąć jego przewrócenia się podczas np. wyciągania prasy lub podczas ustawienia go na zewnątrz np. w ogródku restauracyjnym, gdzie będzie narażony na podmuchy wiatru. Całość powinna mieć wywarzone proporcje, gładkie brzegi. Wybieraj takie produkty, które są trwałe i łatwe do wielokrotnego czyszczenia. Jeżeli chciałbyś sprawdzone stojaki na ulotki polecamy produkty Formedia. Mamy największy wybór ekspozytorów w Polce.

Możesz wybrać niestandardowe formy łączone z metalem lub drewnem jak np. stojaki ze śrubką (zobacz w naszym sklepie), czy idealne do jednostronnej i dwustronnej prezentacji stojaki z drewnianą podstawką (zobacz w naszym sklepie).

Przejrzysta witryna sklepowa – podstawa do odpowiedniej prezentacji

Czy słyszałeś o zasadzie mniej znaczy więcej? Z pewnością tak. Najnowsze trendy w projektowaniu graficznym skłaniają do wykorzystywania wolnej przestraszeni do podkreślenia tego co dla Ciebie ważne. Podobna reguła wprowadzana jest w przedstawianiu wizualnym produktów sklepowych. Najmodniejsze są ekspozytory minimalistyczne, koncentrujące całą uwagę na produkcie. Zastanawiasz się jak to zrobić? To bardzo proste. Znaleźliśmy na to rozwiązanie w Formedia. Stworzyliśmy całą linię bezbarwnych ekspozytorów o ponadczasowych formach. Są to produkty m.in. dla jubilera, do prezentacji AGD i RTV, stojaki na zegarki i telefony, podstawki pod aparaty, laptopy, słuchawki, okulary, długopisy, stojaki do prezentacji obuwia i wiele innych. Zobacz naszą największą w Polsce ofertę prezenterów i ekspozytorów ze szkła akrylowego. (sprawdź tutaj)

Wszystkie prezentery z pleksi do produktów charakteryzują się ponadczasową formą, elegancją pleksi doskonale imitującą szkło. Ekspozytory wycinane są najprecyzyjniejszymi laserami tnącymi i frezarkami dającymi piękne kształty z autorskich projektów Formedia.

Wygoda dla klientów i sprzedawców – podajniki do produktów

Miejsce ustawienia ekspozytora i jego wygląd w dużej mierze wpływa, na to czy Twoi klienci sięgną po prezentowany towar. Bardzo często, gdy istnieje potrzeba przedstawienia zupełnie nowej oferty lub gdy jesteś zatwarowaty w przedmioty, które chcesz szybko sprzedać potrzebujesz odpowiedniego ich przedstawienia.

Zachęć potencjalnych klientów do zakupów Twojej oferty za pomocą segregatorów, kubików i pojemników z pleksi. Możesz je układać na sobie w dowolnej konfiguracji oraz w trójniaki sposób. Ustaw je klasycznie, do góry dnem lub na bocznej ścianie. Kubiki mogą stać samodzielnie, włożone jeden w drugi lub na sobie. Dodatkowo zwiększysz dynamikę kompozycji oświetlając ją z boku. W ten sposób możesz stworzyć modułową wystawę,  wolnostojące miejsce wystawiennicze.

Kubiki z pleksi, które wykonujemy w Formedia są eleganckie, wykonane z dbałością o detal. Z pewnością posłużą Ci na długi czas. Dodatkowo zmieniając ich układ stale możesz mieć zmienną kompozycje reklamową z wykorzystaniem tych samych, uniwersalnych prezenterów.

Jesteśmy producentem POS, a wytwarzane plastikowe pudełka powstają z bezbarwnej, białej i czarnej pleksi o różnych grubościach, wielkościach. Zobacz naszą ofertę w sklepie Internetowym na kubiki i pojemniki z tworzywa (tutaj) Jeśli nie znajdziesz odpowiedniej wielkości lub kształtu dla siebie napisz do nas na sklep@formedia.pl, a my przedstawimy Tobie najlepszą ofertę.

Dedykowane displaye do Twojej marki – daj się wyróżnić

Planujesz szeroką kampanię reklamową, jesteś w trakcie planowania strategii reklamowej. To najlepszy czas, w którym możesz wykonać w Formedia display dopasowany do Twojego produktu. Wystarczy nam Idea, wstępna koncepcja, brand Twojej marki i to co chcesz reklamować. Możesz podesłać do nas swój projekt lub zaufać naszym konstruktorom i projektantom.

Dzięki wciąż rozbudowywanemu parkowi maszynowemu pracujemy na różnorodnych tworzywach jak pleksi, poliwęglan, dibond, styrodur, sklejka, guma, PCW, alluminium ect. Jesteśmy w stanie wykonać duże nakłady pracy w krótkim czasie, konfekcjonując przy tym zlecenie i wysyłając we wskazane punkty przez klienta, także te zagraniczne. Mamy doświadczenie w jednoczesnej wysyłce dla jednego klienta różnorodnych zestawów reklamowych aż do 600 różnych punktów rozsianych po całej Polsce.

Zawesze zanim pierwszy raz wykonamy wysoki nakład displaów wykonujemy prototyp. Sprawdzamy go w naszej siedzibie oraz u klienta, sprawdzamy, czy jest spójny kolorystyczne do produktów, które będą na nim stać, czy jest wytrzymały oraz, czy posiada odpowiednie proporcje. Dzięki temu zamawiając displaye u producenta jak my, masz pewność wysokiej jakości dostarczanych produktów.

Zyskujesz czas, komfort i pieniądze. Czas ponieważ kontaktujesz się bezpośrednio z firmą, która produkuje displaye. Komfort, ponieważ wszystko łącznie z pakowaniem i wysyłką masz w jednym miejscu. Pieniądze, ponieważ pomijasz etap pośredników pomiędzy producentem POS, a Tobą.

Chcesz poznać pierwszą szóstkę najchętniej wybieranych produktów Formedia? Zajrzyj na naszego bloga „Ranking najlepszych displayów reklamowych”. Zachęcam także do odwiedzenia strony „Trendy w reklamie 2022”, na której dowiesz się w jakim kierunku zmierza reklama i projektowanie wizualne. Z chęcią poznamy Twoje zdanie, jakie produkty reklamowe potrzebujesz. Napisz do nas bezpośrednią wiadomość na sklep@formedia.pl