Producent obróbki tworzyw sztucznych na targach RemaDays Warsaw 2022

Chcesz poznać najnowsze trendy w reklamie i produkcji z tworzyw sztucznych? Przyjdź i zobacz sam! Jesteśmy tam dla Was. Wystawiamy się na tegorocznych targach RemaDays gdzie zapoznamy Cię z naszą ofertą i odpowiemy na Twoje pytania.

Szukasz producenta, który wykona dla Ciebie spersonalizowany projekt materiałów reklamowych z tworzyw sztucznych między innymi takich jak plexi, płyta pcw lub dibond? A może szukasz nowych oryginalnych i wyróżniających się na tle innych displayów,
stojaków lub ekspozytorów do Twojej firmy? Jeśli zależy Ci na skutecznych i wyróżniających się rozwiązaniach prezentacji Twoich produktów koniecznie zapoznaj się z tym artykułem.

Targi RemaDays Warsaw 2022

Jako producent wyrobów z tworzyw sztucznych wystawiamy się na tegorocznych targach RemaDays Warsaw, gdzie firmy z całego świata przedstawiają swoje oferty. Jesteśmy w grupie największych producentów  wykonywujących akcesoria przeznaczone do umacniania wizerunku marki i wspierania jej rozpoznawalności.  Oferowane przez nas rozwiązania obejmują różne rodzaje druku i form przestrzennych, które z chęcią Tobie przedstawimy przy naszym stoisku, a także odpowiemy na wszelkie pytania. Możesz także sprawdzić nasze możliwości od razu na naszej www.formedia.pl, lub napisać do nas na sklep@formedia.pl i opisać, to co potrzebujesz.

Ekologiczne trendy panujące w reklamie

Wiemy jak ważne jest dbanie o środowisko, dlatego oferujemy m.in. produkty z tworzyw ekologicznych takich jak sklejka. Możemy wykonać z niej displaye, ekspozytory i dekoracje, a dzięki możliwości spersonalizowania przy wykorzystaniu metody druku UV i graweru pomożemy wyróżnić Twoje produkty i nadać niepowtarzalnego, dedykowanego tylko dla Ciebie brandu.

Indywidualne projekty i wykonywanie prototypów

Jeśli chcesz aby Twoja marka była wyjątkowa i wyróżniała się na tle konkurencji, wykonaj u nas projekt, który będzie w pełni spersonalizowany i wykonany na wymyślony przez Ciebie wzór. Produkty będą współgrać z szatą graficzną i kolorystyką Twojej marki co dodatkowo ułatwi jej identyfikację.

Aby w pełni Cię zadowolić i spełnić Twoje oczekiwania przed wprowadzeniem projektu w życie stworzymy dla Ciebie prototyp zamówionego produktu, który ułatwi wprowadzenie ewentualnych poprawek zwizualizuje efekt końcowy. Dzięki temu będziesz miał pewność, że dostaniesz to, czego od nas oczekujesz i będziesz miał kontrole przy jego produkcji.

Formy z tworzyw sztucznych

ForMedia posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu wszelakich form z tworzyw sztucznych. Doskonale się czujemy w tworzeniu różnego rodzaju kubików, tabliczek, ekspozytorów, banerów, prezenterów i wielu innych form służących do prezentowania Twoich produktów. Wyspecjalizowaliśmy się we wszelkiej obróbce pleksi i poliwęglanu. Możemy wykonać z nich niemal wszystko. Nasz park maszynowy dostosowany jest do frezowania, laserowego cięcia, gięcia termicznego, klejenia, znamionowania drukiem UV lub grawerem. Z chęcią wykorzystamy naszą wiedze i doświadczenie dla Twojej korzyści.