Gdzie zamówić skuteczną ekspozycję produktów?

Szukasz rozwiązania na skuteczną reklamę swoich produktów? Zastanawiasz się jakie rozwiązania reklamowe zastosować i gdzie je zamówić, czy gotowe stojaki i ekspozytory ze sklepu, czy może spersonalizowane standy reklamowe od producenta wyrobów z pleksi i poliwęglanu? W tym artykule pomogę Ci rozwiać wątpliwości i wybrać odpowiedni prezenter dla Twojego produktu perfekcji

Marzysz o wyjątkowej reklamie, która wyróżni się na tle konkurencji w supermarkecie i przyciągnie do Twojego produktu jak najwięcej klientów. Chciałbyś, by była to czytelna reklama, która pięknie wyróżni produkty, po które jednocześnie można łatwo sięgnąć? Zastanawiasz się na jakie elementy reklamowe postawić czy na gotowe stojaki, ekspozytory, czy na dedykowane displaye od producenta wyrobów sztucznych? To zależy od Twojego celu reklamowego. Pomożemy Tobie odpowiedzieć na pytanie jaki typ ekspozycji jest dla Ciebie najlepszy i gdzie zamówić odpowiednie ekspozytory, stojaki, standy.

Na co zwracać uwagę zamawiając ekspozytor sklepowy?

Po pierwsze wyznacz sobie miejsce, gdzie ma być wyeksponowany Twój towar i jakiej jest wielkości. To bardzo ważne ponieważ odpowiedź na to kluczowe pytanie podpowie Tobie jakiej wielkości mają być stojaki i z jakich materiałów możesz je wykonać. Do niewielkich produktów, o niskiej wadze jak najbardziej mogą to być niewielkich rozmiarów ekspozytory reklamowe do postawienia na ladzie sklepowej lub stojaki na półki w strefie kasy. Możesz zaznaczyć na nich swoje logo, powtórzyć hasło reklamowe lub zlecić wykonanie toperu z wizerunkiem Twojego produktu. Będą stanowić wygodny podajnik i podzielą Twój towar na strefy. Klienci czekający w kolejce zwrócą uwagę na Twoją ofertę. Najkorzystniej jest wykorzystać niewielkiej wielkości displaye w sklepach sporzywczych, drogeriach, supermarketach, sklepach z odzieżą lub zabawkami. Każdy rodzic wie, że dobrze zaprezentowany słodycz lub zabawka skutecznie skłaniają do chęci posiadania najmłodszych klientów. Do ekspozytorów na strefę kasy najlepiej sprawdzają się eleganckie stojaki z pleksi i poliwęglanu. W Formedia jesteśmy producentem wyrobów z tworzyw sztucznych. Posiadamy także gotową ofertę prezenterów wykonywanych od ręki na zamówienie z naszej www.formedia.pl/sklep

Chcę wypromować nową linię produktów, od czego zacząć?

Tutaj przyjdzie z pomocą większy stand reklamowy lub ekspozytor podłogowy. Dzięki linii produkcyjnej w Formedia możemy stworzyć dla Ciebie idealny regał reklamowy dopasowany do Twoich potrzeb. Wykorzystujemy tutaj przeróżne materiały jak np. poliwęglan, dibond, gruby karton, sklejkę, PCW. Kształt formy, ilość i wysokość półek dopasowujemy do Twojego produktu. Nasi klienci dostarczają nam próbkę towaru  lub podsyłają dokładne specyfikacje odnośnie np. nadrukowywanej grafiki, kolorystyki, parametrów. Na tej podstawie projektowana jest konstrukcja. W przypadku większych form wystawienniczych zawsze wykonujemy prototyp. Dzięki temu mamy pewność, że ekspozytor reklamowy sprawdzi się. To Ty decydujesz o ostatecznej formie. Prototyp przesyłamy do klienta, który u siebie ma możliwość wypróbować jego jakość i wartość wizualną. Jest to duży komfort dla Ciebie ponieważ namacalnie możesz sprawdzić jakość przed zamówieniem całej partii displayów reklamowych. Zamówienie konfekcjonujemy i wysyłamy we wskazane punkty. Współpracujemy z renomowanymi firmami kurierskimi, głównie DPD.

Ekspozytory reklamowe wykonane z najróżniejszych tworzyw są doskonałą reklamą. Bardzo często pomagają w utrzymaniu harmonii w przestrzeni sklepowej. Skutecznie akcentują nowe produkty lub będące na wyprzedaży. Jest to doskonały sposób na przedstawienie swojego biznesu, oferty produktów. Z pewnością zostaniesz zauważony przez potencjalnych klientów. Wzbudzisz zaufanie do produktu i sprawisz, że Twoja marka będzie lepiej zapamiętywania. Dzięki zabiegowi scalania wizualnego produktu z dedykowanym do niego prezenterem, displayem zaakcentujesz profesjonalizm i bycie ekspertem w konkretnej dziedzinie przynależącej do Twojej oferty. Pozwól sobie na spostrzeganie Twojej marki jako ekskluzywnej, eksperckiej. Zamów dedykowany ekspozytor maksymalnie dopasowany do Twoich potrzeb. Napisz do nas i zyskaj produkt bezpośrednio od producenta wyrobów z tworzyw sztucznych. Czekam na Twoją wiadomość na  sklep@formedia.pl, opisz co potrzebujesz, w jakich ilościach i do czego ma to być zastosowane.