Na co zwracać uwagę przy oznakowaniu produktu?

Oznakowanie opakowań lub samych produktów, ekspozytorów z plexi jest bardzo ważne. Każdy produkt powinien czytać się jak książkę, warto pamiętać o tym by zaznaczać na nim autora czyli producenta, znak marki.

Coraz więcej osób zwraca na znaki na opakowaniu. Powstają specjalne aplikacje na telefony do odczytywania piktogramów. Ważne stało się miejsce wytworzenia produktu oraz marka producenta. Warto zaznaczać swoje logo w każdym możliwym miejscu nie tylko na produktach, ale także na wszystkich formach do prezentacji sprzedaży. W ten sposób oswajamy klienta ze swoją marką, a co za tym idzie podprogowo powodujemy, że stajemy się zapamiętywani i częściej i chętniej będą wybierać nasze produkty. A o to chodzi, prawda?

Bardzo ważne jest zwrócenie uwagi na najwyższy standard wykonania prezenterów i ekspozytorów produktów. Gdy są skonstruowane z wysokiej jakości materiałów np. plexi z nadrukiem UV całość jest spójna, trwała i precyzyjnie wykonana. W Formedia wykonujemy bezpośrednie nadruki drukarkami UV na produkty. Nanosimy bardzo często bardzo małe napisy wymagające dużej precyzji. Stosowanie nadruku UV jest tu idealnym rozwiązaniem. Efekt jest trwały i elegancki. Całość jest wodoodporna, nie blaknie, nie ściera się co jest mega ważne w przypadku ekspozytorów wykorzystywanych na półkach sklepowych gdzie stykają się z innymi produktami i są mocno eksploatowane.

Jesteśmy w stanie wykonać ekspozytor, podajnik z plexi od fazy projektowej po obróbkę tworzywa i jego personalizację. Posiadamy najbardziej rozbudowany park maszynowy w Bydgoszczy i jesteśmy zarówno agencją reklamową i producentem wyrobów z plexi. Dzięki  wieloletniemu doświadczeniu naszych specjalistów jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie z szeroko pojętej dziedziny reklamy.