Ranking najlepszych displayów reklamowych

Tutaj dowiesz się jakie są najpopularniejsze ekspozytory reklamowe do wykorzystania podczas promocji, eventów i targów. Zyskaj skuteczną autopromocję stosując najlepszą ekspozycję swoich produktów.

Chcesz poznać najnowsze trendy w reklamie? W sklepach, galeriach handlowych kusi się przechodniów, by zwrócili uwagę na najnowszy asortyment. Najnowsze kolekcje, przeceny to codzienność dla pracujących w sklepach. Dotyczy to każdej branży sprzedażowej. Dzięki temu artykułowi dowiesz się co zastosować w ekspozycji, by była ona jak najbardziej skuteczna. Dzięki dobraniu odpowiedniego ekspozytora zyskasz lepszą sprzedaż, a o to chodzi, prawda?

Top 6 najpopularniejszych displeyów

W ramach testowania produktów wytwarzanych w Formedia i ilości zamawianych produktów stworzyliśmy dla was ranking 6-ciu najczęściej wybieranych displayów. Są to ekspozytory do stosowania bezpośrednio na podłodze lub do postawienia na ladzie, półce sklepowej lub w innym dowolnym miejscu obsługi. Wykonywane są z tworzyw jak pleksi, sklejka, dibond. Wpisują się w każdy styl wnętrza i posiadają pełną personalizację pod brand klienta. Piszemy o tym z naszego doświadczenia jako producent największej różnorodności produktów wystawienniczych w Polsce. Bazujemy tu na naszej ścisłej współpracy z firmami z kraju i terenu Europy m.in. Niemcy, Szwecja, Włochy, Czechy.

 

1. Displeye zamykane z pleksi

pojemnik z plexi do sklepu na cukierkiAbsolutny hit w reklamie 2021/2022. Bezbarwne prezenter zamykane od góry. Dzięki nim zyskasz jednoczesną prezentację produktu i jego ochronę przed zabrudzeniem. Są to formy zdecydowanie ułatwiające organizację w miejscu pracy. Są to wszelkiego typu kubiki z pleksi z klapką. Charakterystyczne formy do prezentacji i wydawania wszelkiego typu drobnych przedmiotów wydawanych zarówno pojedynczo, jak i na wagę. Popularnością cieszą się szczególnie we wszelkich drogeriach, cukierniach i marketach z działami produktów na wagę.

 

2. Bezbarwne podajniki z dozownikiem

display z plexi na dyski z tasma nikotynaTo zabudowane formy z bezbarwnego szkła akrylowego. Dzięki niemu zyskasz dobry podgląd na wypełnienie ich wnętrza. W dolnej ich części znajduje się otwór, przez który pobierane są przedmioty. Po wyjęciu jednego z nich pozostałe delikatnie opadają na dół. Dzięki temu displayowi zyskasz komfort wydawanych towarów. Postaw go w strefie kasy i ciesz się łatwością sprzedaży. Zastosowanie bezbarwnej pleksi umożliwia stałą kontrolę nad zapełnieniem, zawsze będziesz wiedzieć, kiedy go uzupełnić. Załaduj podajnik do pełna i ciesz się łatwością samoobsługi displaya przez klientów.

 

3. Podłogowe displaye ze sklejki

ekspozytor ze sklejki pos producent formedia bydgoszcz polskaNumerem trzy zdecydowanie jest prezenter podłogowy ze sklejki. Cały świat mówi o ekologii i próbach poprawy dbania o środowisko. Teraz Twoja marka może podążać za tym nurtem. Stojaki ze sklejki wpiszą się w mocny trend stylu boho, industrial i modern.  Dzięki możliwościom technicznym w Formedia bez problemu wycinamy wszelkie kształty w sklejce. Personalizacja wykonywana jest za pomocą druku UV na desce. Połączenie drewna i druku daje tu nietuzinkowe efekty. Dystrybutor podłogowy staje się integralną częścią wnętrza w danym stylu. Jest także całkowicie zespojony stylem i formą z produktami, które prezentuje. Dzięki zastosowaniu kilku półek reklamowych zyskujesz zarówno ekspozytor jak i regał do wydawania towaru.

 

4. Prezentery stanowiące tło do produktu

display dla sowy kawa w locieSą to mini standy do postawienia w witrynie sklepowej lub na półce. Jest to wolnostojąca ścianka z otworem na produkt. Dzięki zastosowaniu trwałej plexi z drukiem UV zyskasz elegancką formę, którą wykorzystasz przez dłuższy czas. Stworzymy dla Ciebie uniwersalny display dopasowany całkowicie do Twojego brandu. Wyfrezujemy w nim podajnik na serię produktów o tej samej wielkości. Dzięki temu zabiegowi, będziesz mógł wielokrotnie wymieniać towar i w szybki i łatwy sposób zmieniać ekspozycję. Dzięki takiemu displayowi w formie prezentera na twoich półkach sklepowych już nigdy nie będzie nudno. Przyciągniesz wzrok wielu klientów i skłonisz ich do zakupu.

 

5. Miniaturowe półki do postawienia na ladzie

display z polkami producentW naszym rankingu nie może zabraknąć eleganckich mini regałów i półek do postawienia. Są to formy przestrzenne wykonywane z pleksi mlecznej, czarnej i bezbarwnej. Zamów jedną z nich z wbudowanym topperem umieszczonym na zwieńczeniu lica. Dzięki takiemu zabiegowi zaznaczysz swoją markę i wskażesz czego dotyczy Twoja promocja. Dzięki półom z pleksi skutecznie podzielisz swój asortyment i pięknie go wyeksponujesz. Displaye takie są zazwyczaj do 70 cm wysokości i posiadają kilka pięter. Masz pewność, że stawiając je np. na ladzie ostatnia, najwyżej położona półka nie będzie na odpowiedniej wysokości. Klient będzie mógł swobodnie sięgnąć po towar. Dzięki mini półce z plexiglasu Twoje produkty będą na najatrakcyjniejszej wysokości dla kupujących to jest na linii ich wzroku.

 

6. Displaye w formie schodków

ekspozytor tolo display z plexiNajpopularniejsze prezentery reklamowe wśród sprzedawców i wystawców ceniących sobie maksymalne zagospodarowanie przestrzeni. Wyjątkowa kilkupoziomowa forma w postaci wysuwanych pięter pozwoli na najlepszy podgląd towaru. Na bazie niewielkiej podstawy umieścisz produkty tak, że nie będą one siebie na wzajem zasłaniać. Jest to szczególnie przydatne podczas ekspozycji na półkach sklepowych. Regały ustawione za ladą chłodniczą w sklepach spożywczych są mało atrakcyjne. Dzięki zastosowaniu displaya schodkowego możesz doskonale uwidocznić towar i sprawić wrażenie, że jest go dużo więcej. Udowodniono, że ludzie podświadomie wybierają do zakupu te miejsca, w których jest więcej możliwości wyboru towaru. Displaye schodkowe możemy wykonać zarówno z pleksi jak i ze sklejki. Bez problemu na ich dolnej części lub przedłużonej w górę tylnej ściance nadrukujemy metodą druku UV dowolną grafikę.

Czy udało się nam rozwiać Twoje wątpliwości? Z chęcią pochwalimy się Tobie naszymi dotychczasowymi wybranymi realizacjami displayów reklamowych. Wejdź tutaj > do działu na sklepie z displayami z plexi, sklejki. 

Produkujemy najlepsze rozwiązania reklam displayowych w Polsce. Zawsze testujemy produkty, omawiamy szczegółowo wygląd, kolorystykę, formę i użyte materiały z klientem. Na sklepie displaye mamy nie wycenione, ponieważ zawsze tworzymy je na indywidualne zamówienie pod konkretny produkt klienta. Dzięki temu masz pewność, że stworzymy skuteczną formę reklamową przyciągająca wzrok klientów i skłonisz ich do zakupu. Napisz już teraz na sklep@formedia.pl, a nasi specjaliści z chęcią Ci odpowiedzą na nurtujące Cię pytania.