Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur.
Contact us now +1128 5255 8454
support@elated-themes.com

Instagram Feed

Title Image
Formedia: Agencja reklamowa i drukarnia wielkoformatowa oferuje:

Wyroby z plexi

WYROBY Z PLEXI

Spółka FORMEDIA specjalizuje się obróbce tworzyw sztucznych w szczególności w pleksi PMMA. Wycinamy laserem, zaginamy, kleimy i polerujemy pleksi. Podejmujemy się produkcji wyrobów według projektów Klientów. Wycinamy laserem CO2 precyzyjne elementy z pleksi. Cena cięcia zależy od grubości materiału oraz długości linii cięcia. Przyślij plik wektorowy z obrysem, a my przygotujemy ofertę cenową.

Nowoczesne zaplecze maszynowe pozwala nam tworzyć różnorodne wyroby z pleksi i innych materiałów. Profesjonalna obróbka tworzyw sztucznych w naszej firmie obejmuje m.in. cięcie, gięcie oraz frezowanie. W kategorii produktów niestandardowych wykonujemy m.in. litery 3D i inne elementy reklamowe, które z pewnością pozwolą Państwu wyróżnić swoją firmę/markę i utrwalić jej wizerunek w świadomości odbiorców.

Oferujemy bardzo szeroki wybór produktów z pleksi – transparentnych, jak i barwionych. Artykuły wykonane z pleksi są praktyczne, wytrzymałe, odporne na zabrudzenia i łatwe w utrzymaniu czystości. Z powodzeniem mogą być wykorzystywane w różnego rodzaju punktach handlowych i usługowych. Ekspozytory z tworzyw sztucznych pozwolą w profesjonalny i efektowny sposób zaprezentować produkty – biżuterię, kosmetyki, artykuły papiernicze, ale także cenniki, oferty, menu, ulotki, wizytówki, gazetki promocyjne i wiele innych. Poniżej kompletna lista artykułów, jakie wykonujemy.

ZAJMUJEMY SIĘ PRODUKCJĄ Z PLEKSI:

stojaki na ulotki, foldery, wizytówki,

cenówki, ramki do zdjęć,

zawieszki,

papierniki,

prezentery grawerowane,

półki, przegrody,

tablice informacyjne,

podstawki na telefony, aparaty, okulary itp,

urny,

gabloty, pojemniki,

litery i numerki,

trofea, podziękowania,

blaty na stół,

stojaki na biżuterię,

osłony elementów maszyn,

elementów wystroju wnętrz,

projektów niestandardowych.


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 177

Previous post